Switch Language

Filozofia

Kompania

Filozofia.

Jakość stała się modnym hasłem. Co kiedyś uważano często za naturalne, staje obecnie coraz bardziej w centrum uwagi w ramach racjonalizacji, globalizacji, presji kosztów i odpowiedzialności za wyrób. Jakość nie oznacza już czegoś najlepszego możliwego do uzyskania, ale coś, co przy minimalnym wkładzie pozwala spełnić konieczne kryteria i wymagania użytkowe.

 

W NASZEJ PRACY JESTEŚMY ZORIENTOWANI NA ROZWIĄZANIA.

Z tego miejsca widzimy naszą rolę we wspieraniu Waszego przedsiębiorstwa, Waszych Klientów i Dostawców mając na uwadze nowoczesne i kompetentne rozwiązania w zakresie zapewnienia i optymalizacji jakości. Przede wszystkim, jeśli jako przedsiębiorstwo nie jesteście w stanie własnymi siłami zdążyć (z powodów czasowych lub braku mocy przerobowych) na czas, przejmiemy za Was ważne czynności kontrolne i zadania dokumentacyjne. Szybko, bez komplikacji i kompetentnie.

 

JESTEŚMY ELASTYCZNI.

Usterki się zdarzają, a ich konsekwencje nie zawsze można zawczasu przewidzieć. Dlatego my, Pol-Kontrol Sp. z o.o., postawiliśmy sobie za zadanie elastyczne reagowanie na zmienne wymagania w przebiegu kontroli. Czynności kontrolne i naprawcze wykonujemy zawsze w odniesieniu do projektu, a ilość pracowników oraz kryteria kontroli możemy w krótkim czasie dopasowywać do zmieniających się wymagań w trakcie realizacji zlecenia.

 

JESTEŚMY ŚWIATOWI. (DZIAŁAMY MIĘDZYNARODOWO)

Dzięki naszej międzynarodowej sieci jakości pracujemy z wybranymi partnerami, qualitasnet.com, na całym świecie. To umożliwia Wam nie tylko wspieranie Waszych zagranicznych klientów i dostawców, ale czyni również możliwym bezpośredni i korzystny pod względem kosztów dostęp do informacji w przypadku reklamacji.

 

DZIAŁAMY PONADBRANŻOWO.

Wysokie wymagania jakościowe w przemyśle motoryzacyjnym zostały w międzyczasie unormowane i w przyszłości znajdą zastosowanie również w innych branżach przemysłu. Zapewnijcie sobie przewagę w Waszej branży implementując w Wasze procesy produkcji i zaopatrzenia ugruntowany przez lata know-how.

 

CIESZYMY SIĘ NA WASZE ZAPOTRZEBOWANIE.